Keresőoptimalizálás (SEO) alapjai – tanfolyam

Szeretne végre olyan konkrét tippeket, melyekkel weboldalát gond nélkül keresőoptimalizálhatja sajátkezűleg?
Érdekli, melyek azok az alapvető lépések, amelyek által Önnek is keresőbarát honlapja lesz?

Állandó időhiányban szenved?

Úgy érzi keveset tud?

Új weboldal?

$

Próbálkozik mindennel, de nem jön össze amit szeretne?

$

Nem tudja mit is kellene tudnia?

$

Nem jó a helyezése a keresőben?

Mit fogok ezzel megtanulni?

Megtanítjuk olyan dolgokra, amelyeket azonnal alkalmazhat a gyakorlatban, így jó eredményeket érhet el, és akár saját maga is nekiláthat honlapja optimalizáláshoz.

p

Mit tudok majd utána megcsinálni?

Ön is elkezdheti optimalizálni weboldalát, elemezheti teljesítményét. Alapokat mutatok be, nem profi tudásanyagot viszont ha nem elégedett honlapja teljesítményével, és megbíz egy keresőoptimalizálással foglalkozó céget, akkor könnyebben szót ért majd velük.

Összegyűjtöttem Önnek nagyon fontos konkrét gyakorlati tippeket, így már kereőoptimalizálhatja weboldalát, nem kell feleslegesen töltenie idejét, és próbálgatnia a megoldásokat, amiket talál.

VÁLASSZA KI MIT SZERETNE MEGTANULNI!

Itt egy kis ízelítő a leggyakrabban felmerülő témákból

Tananyag időtartam: 4 óra

1. Lecke: Bevezetés a keresőoptimalizálásba-ba (SEO)

• Mi a keresőoptimalizálás (SEO / Search Engine Optimization)
  • Mi az alapelv
  • Több látogatás = több vevő?
  • Keresőmarketing
  • Kulcsszóról részletesen

2. Lecke: Keresőbarát weboldal kialakítása

• Hogyan válasszunk jó domain nevet?
  • Hogyan kell keresőbarát weboldalt készíteni (weboldal optimalizálás)?
  • Rangsorolási szempontok
  • Forma és tartalom

3. Lecke: Technikai részletek lépésről lépésre

• Mi az a meta tag?
  • Mire való a „H” vagyis a Header tag?
  • Képek, videók használata
  • Legyen gyors és mindig elérhető!

4. Lecke: Kihagyhatatlan a Google és a Facebook

• Google Webmestereszközök
  • Google+
  • Google Tag Manager
  • Google Analytics
  • Google AdWords
  • Facebook oldal létrehozása
  • Bemutatok néhány olyan oldalt, melyeket használva még jobb lehet a helyezése
  • Ellenőrző online oldalak (kulcsszó, sebesség)

Mennyibe kerül?

Össze is válogathatja mely témakörökre, leckékre kíváncsi, ez esetben csak annyit kell fizetnie, és csak arra az időtartamra amennyire kíváncsi.
Amennyiben az egész 4 órás tanfolyamot szeretné, annak teljes ára 20 000 Ft.(bruttó) lenne, de ebben az esetben adunk kedvezményt, így az ár: 17 000 Ft.(bruttó)

Van-e Garancia?

Természetesen van, a dolgunkban, hiszen saját tapasztalataink alapján dolgozunk, bátran adjuk át ezt a tudást,

Ha úgy érzi nem azt kapta, amit várt, vagy nem tetszett a tanfolyam, 1 hónapon belül bármikor jelezheti felénk, ha előre befizette, visszafizetjük a tanfolyam díját, illetve nem kérjük el ha utólagos befizetést választott.

Van honlapja, de nem mindent ért, vagy fejlesztené?

Segítünk, csak annyi dolga van, hogy megírja kérését, mi legkésőbb a következő munkanapon válaszolunk Önnek.

Kérjen visszahívást!

Tegye fel kérdését vagy
kérjen időpontot

Nem találta meg amit keresett?

Más egyedi elképzelései vannak? Saját tempójában szeretne tanulni? Ha még több részletre kíváncsi kérem írjon nekem, és kérjen díjmentes konzultációt a KAPCSOLAT menüpontban vagy kattintson az árajánlat kérésre.

Ossza meg ezt!